info@hukukbenefit.com
Çankara / ANKARA
+90 312 230 1191

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Ne zaman kurulduk?

Benefit Hukuk ve Danışmanlık 2002 yılında Ankara’da kurulmuş olup Ankara ve İstanbul ofislerinde hizmet vermektedir. Avukatlık bürosu olarak kurulduğu günden bugüne müvekkillerine en üst düzey hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Nasıl çalışıyoruz ?

Benefit Hukuk Bürosu olarak 2002 yılından bu yana müvekkillerimize hızlı, doğru ve gerçekçi çözümler sunmak, izlenecek hukuki yolların ve karşılaşılabilecek risklerin analizlerini yaparak önceden onları uyarmak, karşılıklı güven içerisinde ve gizlilik ilkesi çerçevesinde, sürekli iletişim halinde olarak yasal süreçlerden müvekkilleri gecikmeksizin haberdar etmek temel çalışma prensiplerimizdendir.

Kimlerle çalışıyoruz ?

Çalışma ve uzmanlık alanlarımız ile doğrudan ilişkili olarak ofisimiz bünyesinde bir çok yerli ve yabacı şirkete de danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hukuk ofisimiz, kuruluşundan günümüze müvekkilleriyle güvene dayalı ilişkiler kurmakta ve iş hayatında hedef odaklı çözümler sunmaktadır.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz ?

Ofisimiz ağırlıklı olarak Kamu İhale Mevzuatı, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Ve Şirketler Hukuku ile İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İdare Hukuku alanlarında çalışmakta olup bu alanlar yanında Ceza Hukuku, Aile Hukuku gibi alanlar ile yabancı yatırım konularında da uzman bir kadroya sahiptir.